ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Дата: 14 березня 2020 о 18:57, Оновлено 23 лютого 2021 о 22:57

Поради щодо дистанційного навчання в умовах карантину

Інструкції для батьків

1.Щоденно заходити на шкільний сайт в розділ «Дистанційне    навчання на період карантину

2.Не відмовляйтеся від режиму дня і намагайтеся домогтися його виконання.

3..Підготуйтеся до онлайн-навчання технічно. Комп'ютер, доступ до мережі, мікрофон - мінімальні вимоги до початку занять.
4. Вивчіть хід проходження уроків, теми,  ознайомтесь з графіком виконання завдань.

5. Якщо ваша дитина добре знайома з комп'ютером і не відчуває труднощів комунікації онлайн, дайте йому більше свободи.

6.Слідкуйте за тим, щоб ваша дитина  не просиджувала за комп'ютером з ранку до вечора без перепочинку. Після проходження кожного уроку, а то й частіше радимо проводити фізкультхвилинку.

7.У разі якщо дитина відчуває труднощі користувача, допоможіть йому пристосуватися до продуктивної роботи з комп'ютером. Пройдіть кілька уроків разом з ним. Якщо у вас виникають питання або зауваження з приводу навчального матеріалу, зв'яжіться, будь ласка, з вчителем.

8. Простежте за комунікацією дитини і вчителя. Незважаючи на те, що це дистанційне навчання, такий контакт повинен стати обов'язковим. Зворотній зв'язок з учителем - важливий фактор засвоєння знань. Дитина повинна бачити свої успіхи і працювати над помилками.

9.Слідкуйте за тим, щоб окрім проходження уроків ваш школяр гуляв, добре харчувався, сидів у зручній позі, не псував зір. Робота над навчальним матеріалом повинна проходити в комфортних, сприятливих до навчання умовах.

10. Максимально розвантажте учня під час домашніх уроків від інших видів діяльності.

11. Користуйтеся рекомендованими веб-сайтами:

video.novashkola.ua

learning.ua

vseosvita.ua

ped-kopilka.com.ua

samouchka.com.ua

muzabetka.com.ua

preceden.com

learnenglish.britishcouncil.org

PROMETHEUS

ed.ted.com/periodic-videos

Он-лайн тести на порталі «На урок»

Edera

Formula.com.ua

Онлайн-урок

«ТРК «Рада» та YouTube-канал Міністерства освіти запустили щоденну трансляцію безкоштовних відеоуроків і онлайн-курсів для школярів.
Ініціатива розрахована насамперед на старшокласників. Вибір предметів також. Це українська мова та література, англійська мова, історія, математика й біологія – дисципліни, які потрібні дітям для складання ЗНО цього року».
Курси з підготовки
Також починаючи з 18 березня, щодня о 10.00 на телеканалі СТС буде виходити програма “Онлайн-урок”. Вона розрахована перш за все на учнів випускних класів, яким необхідно буде здавати ЗНО.
Також ці уроки можна буде переглянути на Youtube-каналі телеканалу, на який ви можете підписатися, щоб завжди знати розклад онлайн-уроків та бути в курсі останніх новин Сум та Сумщини.
Компанія СТС

За класами закріплено такі телеканали: