Екстернат

ВИКОНКОМ ЛЕБЕДИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

В І Д Д І Л   О С В І Т И

Н  А  К  А  З

23.10. 2019                                          м. Лебедин                                      № 191-ОД

Про організацію екстернатної

форми здобуття освіти у закладах

загальної середньої освіти

міста Лебедин

у 2019/2020 навчальному році

На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р.          № 778, Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки №955 від 10.07.2019, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 02 серпня 2019 року за № 852/33823, Порядка проведення державної підсумкової атестації, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 07.01.2018. № 1369, затвердженого у Міністерстві юстиції України 02.01.2019 № 8/32979, та з метою упорядкування роботи загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів  щодо організації навчання учнів за екстернатною формою навчання

Н А К А З У Ю:

1. Організацію екстернатної форми здобуття освіти неповнолітніх громадян здійснювати відповідно до Статуту загальноосвітнього навчального закладу, керуючись Положенням про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти.

2. Визначити Лебединську вечірню (змінну) школу ІІ-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області закладом для забезпечення здобуття освіти  за екстернатною формою неповнолітніми громадянами для здобуття ними базової та повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році.

3. Затвердити Алгоритм роботи щодо здобуття освіти за екстернатною формою (додаток 1).

4. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

1) Взяти до уваги та керівництва у практичній діяльності Алгоритм роботи щодо здобуття освіти за екстернатною формою.

2) Зарахування або переведення учнів на екстернатну форму здобуття освіти для проходження річного оцінювання навчальних досягнень та/або державної підсумкової атестації здійснювати дотримуючись чинних нормативних вимог.

3) Ознайомлювати екстерна, батьків (одного з батьків) екстерна чи інших його законних представників із порядком організації екстернату, програмами з навчальних предметів, порядком проведення річного оцінювання та державної підсумкової атестації.

4) Створити належні умови для проведення річного оцінювання навчальних досягнень екстерна та/або проходження ним атестації за відповідний освітній рівень.

5) Подавати у відділ освіти копії документів щодо організації та здійснення екстернату (наказів (організаційних та підсумкових), заяви, підтверджуючі документи, індивідуальний план, графіки консультацій, річного оцінювання, склад атестаційних комісій для проведення річного оцінювання).

6) Подати на погодження у відділ освіти склад державних атестаційних комісій не пізніше ніж за два тижні до початку проведення атестації екстернів.

7) Після проведення річного оцінювання та/або атестації екстернів подати кошторис вартості послуг за проведення річного оцінювання та/або ДПА, табель обліку робочого часу педагогічних працівників з екстерном.

5. Контроль за виконанням наказу покладаю на себе.

Т.в.о. начальника                                                 Тетяна ГРИМАЙЛО